KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12009036

nr 1200 9036

Skulptur

BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). "Girocubes", 1977, gjuten aluminium samt svart akrylplast. Signerad, numrerad 161/700. Höjd 4,5 cm, 8x8 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 27 augusti 2018
kl 20:55:48